Caut de munca

Salut si bine v-am gasit !Am ajuns de curand si eu in Viena si imi caut un loc de munca.Tin sa mentionez faptul ca nu cunosc limba germana dar vorbesc limba engleza si spaniola.Daca puteti sa ma ajutati cu vreun sfat v-as fi recunoscatoare.
Buna si prietena mea are aceeasi problema, daca ai gasit ceva intre timp te rog anunta-ma.

Multumesc mult!
Buna seara! Sunt in vienna 7 luni si as dori si yo sa caut un loc de munca ma puteti ajuta si pe mine cineva .mentionez ca nu cunosc limba germana
Buna ziua, ma numesc Vasi, am 38 de ani , sunt in Viena de cateva luni, si am mare nevoie de un job.
Sper ca cineva cu suflet ''MARE'' care are posibilitatea sa ma ajute daca binevoieste in privinta gasirii unui job, sa nu ezite. Nu cunosc bine limba, acum o invat. Ma descurc in schimb cu limba engleza, daca imi poate fi de ajutor?
Daca aveti cumva cunostinte despre job-uri in: constructii, curatenie, spalat vase ori alteva, nu ezitati sa ma contactati. Dovedesc seriozitate maxima fiindca asta ma caracterizeaza.
Va rog frumos daca sunteti amabili, ma puteti contacta la urmatorul numar de telefon: 68181258627.
In speranta unui raspuns favorabil, va multumesc anticipat!
Buna ziua , daca sunt interesați pentru un loc de munca in domeniul renovari interioare va rog sa ma contactați. Se cere experiența in gletuit,zugrăvit si vopsit . Telefon . 0040784038845