De citva timp am si eu 4 pisici si am inteles ceea ce pina acum nu puteam intelege - animalele de casa devin membri familiei. Saptamina asta o sa-mi i-au si un câine, am niste promisiuni. :lol:
Nu va faceti griji, locuiesc la casa si le ofer animalelor toate conditiile pentru o viata sanatoasa. Unul din motivele pt. care se inbolnavesc animalele de casa este alimentatia gresita. Eu mi-am luat timp si am cercetat tot ce am gasit pe piata. Asa am gasit si alimentatia potrivita pt. pisicile mele si am ajuns sa ofer consultanta si altora. Acum primesc gratis mincarea pisicilor mele - lucru care il puteti realiza si voi cei care aveti pisici si/sau câini.
Video Artgerechte Premium Tiernahrung
In ce consta consultanta?
-cine au fost stramosii câinilor si pisicilor si modul lor de hranire
-de unde trebuie sa provina carbohidrati (kohlenhydraten) si sub ce forma
-proteine vegetale si animale
-ce se ascunde in mincarea de animale in functie de declaratiile de pe pachete
-Tierische und Pflanzliche Nebenerzeugnisse
-coloranti si aditivi aromatici
-antioxidanti
-declaratii generale de exemplu -Getriede (ceriale)
-ce se intimpla daca schimbam mincarea câinelui(cerialele din ea) si cum sintem pacaliti de producatori
-analiza declaratiei de pe mincarea pe care o dati momentan câinelui/pisicii d-voastra
-Prezentarea unui produs -made in Germany- care are urmatoarele caracteristici
-Fiecare componenta e descrisa separat (nu sint declaratii generale)
-O cantitate mare de proteine animale(singurele pe care le poate asimila câinele si pisica)
-Carnea preparata e de calitate superioara si este doar din carne pe care o pot consuma si oamenii
-prepararea excelenta la temperaturi joase
-fara componenti chimici, arome samd
-antioxidanti naturali
-fara componente manipulate genetic (soia, porumb, orez...)
Produsele au certificat de calitate cu privire la punctele de mai sus!
Produsele se poate achizitiona doar la comanda direct la producator.
Va arat si o metoda cum puteti achizitiona aceste produse de calitate premium in mod gratuit.
Datorita distributiei directe Producator--> Consumator, calitatea produselor poate fi sustinuta in timp.

Va rog trimiteti mesaj privat in vederea stabilirii unei programari pt. consultanta!

Stiati ca...
apa de baut a pisicii trebuie asezata departe de mincare?
vasul din care bea pisica trebuie sa fie mare?
câinele trebuie hranit doar de 2 ori pe zi iar pisica trebuie sa aiba in permanenta (zi si noapte) access la mincare?
daca câinele d-voastra are chip, aceasta nu ofera siguranta ca o sa-l mai regasiti in cazul in care câinele se pierde?
In timpul consultantei veti afla si de ce este asa.

Am vazut doar mai tirziu ca mesageria privata e dezactivata. Pacat! Cred ca din acest motiv am renuntat cu ani in urma sa mai scriu ceva pe acest forum. Oricum contactati-ma pe florinpfpATgmx.at daca va intereseaza subiectul. Multumesc

Video Artgerechte Premium Tiernahrung